Goma 16 C

Shitet nga: Aldiklajdi 18 Sht 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
195-65-16C. 205-65-16 c. 215-75-16C. 195 -75-16c
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim