GOMA foristrade. 4×4. 215. - 65 -16 pirelli

Shitet nga: aldiklajdi 02 Dhj 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat cmimi. 35 deri 40 mije leke copa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim