4 Goma 235-60-18 pirelli 4 goma 255 60 18

Shitet nga: Aldiklajdi Dje 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kemi vere dhe dimri
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim