4 Goma DIMRI E VERORE 235-50-18.Dunlop

Shitet nga: Aldiklajdi 30 Sht 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

18 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat te katra ne nje lule . te ardhura nga gjermani. CMIMI 4 COPE 180 MIJE LEKE ...KEMI DHE VERORE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim