motor klasik

Shitet nga: arjani 15 Nën 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR   600 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Të tjera
jawa 350 cc model . eshte pothuajse i ri . shes dhe pjese kembimi per( jawa,)( em 72 ). (moto guzi v700). (bmw r35 1938)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim