Aprilia Atlantic 500 -03

Shitet nga: afrim 21 Dhj 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 EUR

Viti: 2003
Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Aprilia
Modeli: Atlantic
Shes aprilia atlantik 500cc ne gjendje te mire ka disa gervishtje shum te vogla si cdo motorr tjeter ,eshte ber dorezimi dhe perkthimi i letrave ne shqip duhet vetem pagesa e doganes
e cila shkon rreth 300 euro
cmimi i moto 600 euro i padiskutuar
mos merrni nqs nuk jeni vertet te interesuar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim