VW PHAETON INDIVIDUAL FULL OPTION -07

Shitet nga: Eni Dje 00:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 900 EUR   19 900 EUR

Komuna: Tiranë
VOLSVAGEN PHAETON INDIVIDUAL FULL OPTION GJENDJE PERFEKTE. ME SEDILJE NGROHJE FTOHJE ME MASAZH PERDE ME BUTON TV NAV NGJYRA E ZEZE KAMIO AUTOMAT ME OPSION SPORTI. 3000 CC NAFTE. OPSIONI ME LLUKS I PHAETONIT QE QUHET INDIVIDUAL ESHTE SI AMG PO TA KRAHASOJME ME MERCEDEZ BENZIN. SHUME E PARAQITSHME SI MAKINE DHE ME TE GJITHA KUSHTET.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim