VW Golf IV 1.6 -00

Shitet nga: Golf 4 24 Shk 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte blere ne Gjermani dhe qe kur ka hyre ne Shqiperi eshte perdorur vetem nga 1 person. Është ne gjendje shume te mire. Me te gjitha sherbimet e kryera, perfshire edhe 4 goma te reja, disk 16" dhe rrip motorri te ri. Me kondicioner, sediljet e para me ngrohje. Kasetofon Sony MP3. Ngjyre gri, metalixato, kater dyer. E pajisur me ESP, dokumenta te paguara deri ne Mars 2016. Viti i prodhimit 2000, fuqia motorrike 1.6, 16V motorri pershtatshem per vendosje impjant gazi. Makina ka bere deri tani 170.000 KM dhe eshte ne perdorim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim