Renault Scenic rx4 1.9 dci -01 ..

Shitet nga: Renault 27 Nën 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR   3 200 EUR

Komuna: Tiranë
renault scenic megane RX4 1.9 dci .177mije km..sherbime te sapo bera (vaj,filtra,set faze,goma 80%)
shume e mirmbajtur 4x4.. 4 sensor parkimi pas . makine familjare dhe ekonomike. taksa te sapo prera deri 07-2017. Edhe mundesi nderimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim