Seat Alhambra -00

Shitet nga: saimir 04 Qer 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
shitet seat i vitit 2000,me dogan te paguar,kondicioner,abs,airbag,te gjitha sherbimet e kryera si ne pjes xhenerike dhe motorrike makina eshte shume e mbajtur dhe e ardhur nga italia
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim