Vile 3 katëshe me ashensor 470m2 Mundesi nderrimi

Shitet nga: Skënder Sot 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 000 EUR

Adresa: Ne Vorë afer bashkisë
Sipërfaqe: 470 m2
Komuna: Tiranë
Vila 3 kateshe me ashensor me siperfaqe 470 m2 e mobiluar..e shtruar me parket e gjitha..e paisur me kamera sigurie,panel djellor,trefazor..Sistem ngrohje me oxhak dhe kondicioner..600 m2 toke..projektuar dhe zbatuar nga studio arkitekture..mundesi nderrimi..cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim