Vile 3 katëshe me ashensor 470m2. Mundesi nderrimi

Shitet nga: Skënder Dje 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Ne Vorë afer bashkisë
Sipërfaqe: 470 m2
Komuna: Tiranë
Vila 3 kateshe me ashensor me siperfaqe 470 m2 e mobiluar..e shtruar me parket e gjitha..e paisur me kamera sigurie,panel djellor,trefazor..Sistem ngrohje me oxhak dhe kondicioner..projektuar dhe zbatuar nga studio arkitekture..mundesi nderrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim