Okazion Shtepi prej 368m2 ne Tirane

Shitet nga: turi 08 Dhj 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

280 000 EUR   320 000 EUR

Adresa: depo e ujit collakt, tirane
Sipërfaqe: 368 m2
Komuna: Tiranë
Shitet shtepi 4kateshe 1kat nentoke+2kat mbi toke+papafingo me tapi e leje ndertimi +certifikate pronesie shtepia ndodhet tek depoja e madhe e ujit,Mbi qytet studenti ,shtepia eshte e shtruar me pllaka cilsore e kompletuar ne menyre bashkohore e kompletuar me dhe e rikonstruktuar ne 2016 mobilje,shkalle me veshje guri dhe druri oborr me veshje guri 6 permasa me dyer safi dru e dritare (770euro nje dritare) siperfaqa e ndertimit 225M2. siperfaqja e tokes+truallin e shtepise =560M2me certifikate pronesie. Kati i pare Guzhine+dhome ndenje,2 dhoma gjumi,nje koridor//sallon,1banjo dhe nje verande//oborr+kopesht prej 150m2 me verande te jashtme (ballkon). garazhi kati nentoke me oborr per 5-6makina +pjesa e lulishtes dhe kopshtit rreth 350m2.Kati i 3Guzhine+dhome ndenje,2 dhoma gjumi,nje koridor//sallon,1banjo dhe nje verande.kati 4 nje dhome gjumi +nje dhome te madhe me oxhak dhe nje verande prej 70M2.shtepia eshte e izoluar ne te gjitha anet.Kati i 2,3dhe papafingo jane me tavane druri dhe shkalle druri. Shtepia ndodhet 1.4Km nga qendra e qyetit. eshte zone shume e qete Cmimi i diskutueshem Me dokumenta te rregulta uje e drita 24H Shtepia eshte punime teper cilesore. gati per tu futur brenda tel 0685005006//0684770313
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim