Shtepi 1kat e kompletuar. me dyer dritare e pllaka

Shitet nga: turi 19 Pri 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

79 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: lagja collak,,depo e ujit tiran rruga jusuf alibai
Sipërfaqe: 105 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Pemë
Komuna: Tiranë
Shitet shtepi 1kateshe me baze per 4kat me tapi e leje ndertimi +certifikate pronesie shtepia ndodhet tek depoja e madhe e ujit,Mbi qytet studenti shtepia e ka bazen ndertuese per 4 kate me inxhinjer,shtepia eshte e shtruar me pllaka cilsore e kompletuar ne menyre bashkohore e kompletuar me dyer e dritare (550euro nje dritare) siperfaqa e ndertimit 105M2 siperfaqja e tokes+truallin e shtepise =370M2 Guzhine+dhome ndenje,2 dhoma gjumi,nje koridor//sallon,1banjo dhe nje verande (ballkon) me verande te jashtme (ballkon)me oborr per 3-4makina +pjesa e lulishtes dhe kopshtit kushdo qe do te bleje shtepine lulishten apo kopeshtin e ke te bere nga ana ime Shtepia ndodhet 1.4Km nga qendra e qyetit. eshte zone shume e qete Cmimi 79000Euro i diskutueshem Me dokumenta te rregulta uje e drita 24H Shtepia eshte me dyer te montura Brenda dyer perj druri dhe dera kryesore dopje alumin ngjyre druri me pak fjale punime teper cilesore. gati per tu futur brenda tel
Nderrohet edhe me tok ose dyqan ose makine + -
0685005006// 0684770313

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim