Apartament prej 116m2 ne Tirane

Shitet nga: Shpend 21 Pri 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

58 500 EUR   66 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 116 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Tiranë
Okazionnnnnn..... shitet hyrje tek fresku. .me hipotek dhe certifikat pronesie...hyrja eshte gati per banim me dollape te dhomat e gjumit.kuzhin e kompletuar..banjo e kompletuar...dritare dopjo xham ..plastike gjermane...shtepia perbehet nga 2 dhoma sallon dhe kuzhin ballkone te medha...ndodhet..300 m..nga lokal fresku rruges qe shkon per dajt....pallati eshte shume comfort..dhe me mure termoizolues. inkso banjo shtepia eshte super e mire..etj.. super ofert super cmim vetem 59000 ero..fotot flasin vete..flm..viber 00306999959808..edhe whatsApp +306999959808
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim