Apartament prej 100m2 ne Tirane

Shitet nga: JETNOR 13 Pri 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Pranë pallatit me shigjeta.
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Tiranë
OKAZION-SHITET APARTAMENT PRANE PALLATIT ME SHIGJETA!
Apartamenti eshte 91m2, me dy banjo, ballkon kuzhine, sallon, dhe dy dhoma gjumi.
Pallati ku ndodhet apartamenti eshte me punime teper cilesore, me shkalle te ndricuara.
Apartamenti eshte ne katin e fundit dhe ka shkalle dalese per ne tarac.
Taraca eshte me izolim shume te mire, e rrethuar me kangjulla dhe rrjete, dhe administrohet nga kjo hyrje.
Tarraca sherben si nje vend teper i kendshem per femijet dhe familjaret.
Apartamenti eshte me certifikate pronesie.
Cmimi :75000 Euro, i diskutueshem.
Per me teper info ; 0673871629
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim