Apartament ne rrugen Dritan Hoxha te Zogu i Zi

Shitet nga: astrit 17 Tet 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament1+1ne hyrje te Zogu i Zi ,ne nje pallat te ri ne katin e 8 me ashensor me punime shume cilesore me ballkon te bollshem qe shikon nga jugperendimi.Ambjetet jane te bollshme dhe plot drite.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim