Apartament ne Durres

Shitet nga: urim 13 Maj 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Tiranë
Kerkoj te kembej nje apartament ne Durres me nje te till ne tirane ap ndodhet ne hyrje te durresit prane shtyp shkronjes ne ketin e 7 te nje pallat i ri 2+1= dhe me kushte bashkohore 88m katrore te me ashensor te inetersuarit te kontaktojne ne nr 0685555270
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim