Apartament me qera ne Tirane

Shitet nga: ankaa 13 Jan 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Tiranë
O K A Z I O N
Zona/Rruga : 5 m sa kalon lokal Freskun
Shitet apartament ne hyrje te Freskut.Pallat i ri i perfunduar, shtepi qe i ka te kryera te gjitha punimet.. E kap dielli ne gjithe pjesen e saj duke krijuar nje ndircim sh te mire te apartamentit.Ndertim shume i mire, pallat modern, ashensore dhe mundesi parkimi.Apartamenti eshte ne pallat te ri dhe ndodhet mu ne fillim te Freskut. Apartamenti ka nje ballkon te madh duke pasur nje pamje te bukur perpara dhe ajer te paster(shikon vetem fushe). Pallati eshte i perbere nga nje oborr i rrethur ne te cilen mund te lozin femijet dhe eshte me roje tek hyrja kryesore. Apartamenti ndodhet ne kate te dyte.

cmimi: 600 euro metri katror
Cel. : 0664064466
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim