Apartament 67m2 buze Unazes se Re

Shitet nga: olti 08 Maj 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 67 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Tiranë
Unaza se re, Astiri, Pallat i ri i perfunduar,
ngjitur rruges se Unazes,
Dokumentacion ligjor i rregullt. Ne proces hipotekimi
Apartament 1+1
Sip 67m2 kati i 9 nga toka.
Mundesi parkimi.
Pamje e lire nga Dajti.
Investimet qe jane bere ne shtepi jane te gjitha cilesore
Uje dhe drita 24 ore

Eshte vetem 30sekonda. ne kembe nga stacioni autobuzit

58.000 euro
Cel: 00355 696835503
Email: tirane_olti@yahoo.com

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim