Apartament 67m2 buze Unazes se Re. Shitet mobiluar

Shitet nga: olti 03 Dhj 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 67 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Tiranë
Pallati Astirit buze Unazes. Dokumentacion ligjor i rregullt. Apartament 1+1
Sip 66.12m2 kati i 10 nga toka.
Unaza se re, Astiri, Pallat i ri i perfunduar, ngjitur rruges se Unazes, Mundesi parkimi.
Pamje e lire nga Dajti.
Investimet qe jane bere ne shtepi jane te gjitha cilesore
Uje dhe drita 24 ore

Shitet I mobiluar totalisht

Eshte vetem 30sek. ne kembe nga stacioni autobuzit

55.000 euro

Email: tirane_olti@yahoo.com

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim