Apartament 2+1 dhe garazh nentoksor 460 Eur / m2

Shitet nga: Ed 19 Pri 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Misto Mame, rruga Thoma Koxhaj
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 83 m² i mobiluar totalisht.
Apartamenti ndodhet tek ish Misto Mame buze rruges "Thoma Koxhaj", pallati i pare ne fillim te kompleksit. Kati i 2-te banim, pallat i ri.
Apartamenti ka 2 banjo dhe ballkon + garazh nentokesor te perfshire ne cmim

Cmimi 460 Eur / m2 (Apartament + garazh nentokesor)

Hipoteka nuk ka dale akoma
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim