Apartament 2+1+ A tek ShkollaKongresi Lushnjes

Shitet nga: Ariel 11 Jan 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

69 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Tiranë
RR. "HOXHA TAHSIM", TEK SHKOLLA KONGRESI I LUSHNJES, shitet APARTAMENT, KATI 5, NE PALLAT 6 KATESH, PA ASHENSOR, 85M², 2 DHOMA, ANEKS, NJE BANJO, BALLKON. E RESTAURUAR TERESISHT, INSTALIME ELEKTRIKE TE REJA, TV, TELEFON, GRILA NE CDO DHOME, 3 KONDICIONER, DEPOZITE 1000L, 85M² HAPESIRE INDIVIDUALE PA MURE DHE SHKALLE, 69.000 Euro I diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim