APARTAMENT 3+1 NE RR NAIM FRASHËRI

Shitet nga: JETNOR 13 Sht 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

178 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rr. Naim Frasheri
Sipërfaqe: 137 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Tiranë
SHITET APARTAMENT 3+1, NE RR.NAIM FRASHËRI. (Afër bllokut të ambasadave)
Apartamenti ndodhet në kat të 7-të.
Është 137 m2 si përfaqe e brëndëshme.
Është i organizuar në këtë formë: në hyrje koridori, më pasë salloni, kuzhina, koridor tjeter, dy dhoma gjumi, nje dhomë si studjo, dy banjo, dy ballkone.
Apartamenti është i shtruar i tëri me parket.
Me mobilim dhe arredim tepër cilësor.
Me certifikatë pronësie.
Çmimi 1300€/m2, i diskutueshëm.
cel: 0673871629

Tel. : 0672008989

Cel. : 0673871629
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim