Atlete te reja te ardhura nga jashte

Shitet nga: deni 17 Jan 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
me etikete dhe te pa perdorura shiten per arsye mas jo e sakte . atletet jane numer 42 te dyja palet . te zezat jane marke: KAPA ndersa grite jane marke VENICE .te interesuarit te na kontaktojne ne fb ne kete link : https://www.facebook.com/naim.zaori.5 ose me emrin naim zaori. flm

cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim