9 Bilardo Garilando te shkelqyera

Shitet nga: Klodi Dje 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Sport me top
Prsh shes 9 Bilardo te markes Consul By Garilando Italy bilardot jane Italiane dhe ne gjendje shume te mire gjith ashtu transportohen nga italia erdhen ne dt 18 06 2017 jane ne gjendje te shkelqyer fare por te shkelqyer bile bilardot jane po thuaj sete reja fare
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim