5 Bilardo Garilando te shkelqyera

Shitet nga: Klodi Dje 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Sport me top
Prsh shes 5 Bilardo te markes Consul By Garilando Italy bilardot jane Italiane dhe ne gjendje shume te mire gjith ashtu transportohen nga Italia te gjitha me cope tere dhe skane nevoje per asnji lloj harxhi tjeter 3 nga bilardot disponijne e ndricusa origjinale te bilardove flm furnizim iri sot Ne DT 18 01 2017
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim