Patina

Shitet nga: 05 Dhj 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Ne gjendje shum te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim