KEPUC PER PATINZHE 2000

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: keli Dje 20:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

2 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
KEPUC PER PATINZHE 2000 LEKE
JANE TE REJA

https://www.google.com/maps/place/Internetpoint+Desi/@41.3332461,19.7775663,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x135031c8f4c5b225:0xa01d687f8ce839d8!8m2!3d41.3332461!4d19.779755

KEPUC PER PATINZHE 2000

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim