KEPUC ME ROTA PER FEMI ROCES

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: keli Dje 23:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

1 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
KEPUC ME ROTA PER FEMI ROCES
NE GJENDJE SHUME TE MIRE 500 NJE PAL
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim