Pushke Uji & roller

Shitet nga: pushke 19 Qer 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shesim pushke uji , Pushket behen nga dru teak dhe inox 316 . Cmimi i diskutueshem

Numer Kontakti ; 0694772737
00306994647658

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim