Fitness Activity Tracker Striiv

Shitet nga: bledi Sot 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
hes Activity Fitness Tracker Striiv, i sapo sjellë nga USA.


Paisja ngjan me orë dore të vogël dhe mat aktivitetin tuaj fizik gjatë ditës si dhe kaloritë e djegura. Lidhet me telefon Android dhe Iphone nëpërmjet BT.


Cel. : 0672825895
Çmimi: 3.000 lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim