SUPER OKAZION TREK

Shitet nga: LoveTech 29 Pri 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

490 EUR   590 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: TREK
Modeli: Regina
SUPERRR TREK 8500 RED ALUMINIUM, super materjal super e lehte, me te gjitha pjeset e saj origjinale, frena me vaj mineral FULL SHIMANO DEORE XT, dhe me amortizator te temperuar fox. Perfekte ne cdo detaj.

http://www.bikepedia.com:3000/QuickBike/BikeSpecs.aspx?year=2008&brand=Trek&model=8500
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim