SUPER BICIKLETE TREK 8500

Shitet nga: LoveTech 15 Shk 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: TREK
Modeli: Regina
SUPERRR TREK 8500 RED ALUMINIUM, super materjal super e lehte, me te gjitha pjeset e saj origjinale, frena me vaj mineral FULL SHIMANO DEORE XT, dhe me amortizator te temperuar fox. Perfekte ne cdo detaj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim