Biciklete STEVENS "28 citybike alumin

Shitet nga: bicikleta 16 Nën 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Shitet biciklete Stevens "28 citybike alumini gjermane me amortizator,ndricim para dhe pas me ane te dinamos ne bucelen e parme me kilometrazh,pajisur pompe e montuar ne zgarre..sh e kompletuar dhe e mirmbajtur cdo pjes origjinale Shimano alivio..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim