Kelyshe mini spic

Shitet nga: nik 17 Sht 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 LEK   230 LEK

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
okazion shes 2 kelush mini spic rrace e paster.45 dite .te vaksinuar dhe me libreze.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim