Bichon Frise

Shitet nga: Astrit 18 Tet 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake ! qe ju kerkoni mjafton te beni porosin te leni nje kapar dhe per 3- 4 dite do ta keni Kafshen tuaj te preferuar ,
Te gjitha kafshet qe i sjellim ne posedojn vakcjonim te rregullt dhe gjith dokomentacjonin percjelles 1 certifikatën e tyre të prejardhjes (Petigrej) 2 Pasaport Mikro Cip
Shiten Klyshi
Te,Races Bichon Frise
Gjinia:,-mashkull
Mosha: 2mujsh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim