Akuarim Okazion

Shitet nga: bledi 13 Jan 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes Akuarim në çmim okazion !

Parametrat e akuariumit janë si më poshtë :

Gjatësi- 60 cm
Gjerësi- 35 cm
Lartësi- 40 cm

Në çmimin e akuariumit jepet Filtri i jashtëm Tetra EX-700, si dhe Pompa e oksigjenit Tetra.
Akuariumi është në gjendje perfekte.


Cel. : 0672825895
Çmimi: 20.000 lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim