Korg Pa80 Organo

Shitet nga: tos lami 28 Sht 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

85 000 LEK

Komuna: Tiranë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Korg
Modeli: PA
Korg Pa80
ne gjendje shum te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim