Baume mercier

Shitet nga: erion 15 Sht 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

560 EUR   700 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Unisex
shitet ore dore baume mercier,ora disponon kutin e vete, me dy rripa nje mershin dhe tjetri inox, eshte blere 2500 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim