Ore Rolex

Shitet nga: Ore Rolex 07 Jan 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 LEK   4 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten 3 ora Rolex, imitim shum i mire.Orat jan me bateri jo AUTOMATIKE.Cilsi shum e mire.2 ora jane ngjyre gold dhe nje e zeze.Orat jan ne qese te pa perdorura.Shitet 40 milek njera ose me cmim okazion 90 milek te gjitha.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim