Kondicioner

Shitet nga: edmond 20 Nën 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
shitet condicioner 640000btu ne gjendje shum te mir nje muaj i perdorur,,shitet per arsye mos perdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim