Kondicioner 64 btu

Shitet nga: Fatjon Cano 23 Nën 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes kondicioner kollone per bar restorant magazine 64000 btu
gjendje shume te mire pune pak muaj i perdorur i blere 2mij euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim