Trapan radial fres limatrice gur tranxh saldatrice

Shitet nga: vlash Dje 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
shesim makineri ne gjendje te mire si torrno trapan radial trapan banko ,gur ,tranxha qe pret llamarina te ndryshme ,sharr ,frez ,limatrice ,barreno ,pres , furr temperimi .dhe shum makineri te tjera elektromotorra
0682026492
0698911953
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim