Super okazion Pompe per lyerje dhe sperkatje

Shitet nga: fgnhc 03 Qer 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK   20 000 LEK

Komuna: Tiranë
shes pompe ne gjendje shume te mire pune pompa eshte material bronzi zorra eshte e re edhe steka eshte bronzi dhe bakri.shitet 10000 leke te reja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim