Pompa uji 3fazore elektromotorra aspiratora ajri

Shitet nga: vlash 09 Sht 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
pompa uji me kva te ndryshem si pompa zhytese thithese dhe shtytese nga 5kva deri ne 250 kva elektromotorra te ndryshem nga 1kva deri ne 250 kva dhe aspirator te ndryshem dhe per tunele
0682026492
0698911953
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim