okazion Pompe per lyerje dhe sperkatje

Shitet nga: fgnhc Sot 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK   20 000 LEK

Komuna: Tiranë
shes pompe ne gjendje shume te mire pune pompa eshte material bronzi zorra eshte e re edhe steka eshte bronzi dhe bakri ka edhe inke dhe site gati per pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim