Makine qepse orgjinale Antike

Shitet nga: Sajmir 20 Jan 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR   200 EUR

Komuna: Tiranë
Makine qepsja eshte ne gjendje shume te mire dhe punon rregullisht. Shitet per arsye mos perdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim