Reja 5s iphone Apple

Shitet nga: Mohammad Kalid 11 Qer 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Ne kemi 5s iphone Apple në magazinë për shitje. Krejt të re, 100% autentike dhe origjinale, e mbyllur me pajisje të plotë brenda kuti. Fabrika e hapur plotësisht dhe mund të përdoret me ndonjë kartë SIM. Dhe vjen me 12 muaj garanci

Ne kemi 16GB, 32GB dhe 64GB

Ngjyrat: bardhë, e zezë dhe të artë.

Ne gjithashtu kemi 24 karat 128 gram ari praruar.

Çdo blerës i interesuar duhet të na dërgoni një email
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim