Smartphone Lenovo S860 Orgjinal dy Karta + Kellef

Shitet nga: Agron 17 Mar 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK   17 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Lenovo
Modeli: S860
Shes Celular Smartphone Lenovo S860 me dy Karta, punon me cdo lloj Karte ne Shqiperi, me Kutine Orgjinale.
Orgjinal i perdorur, por ne gjendje shume te mire, njesoj si i ri, eshte perdorur me Kellef dhe Qese mbrojtese per gjithe kohen.
Nga gjigandi Lenovo me Bateri 4000, mba per nje kohe te gjate.
Ka te instaluar versionin me te mire te Android 4.4.2, me Google Play.
Celulari eshte me Kellef, kini dhe nje Kellef tjeter Falas.
Do merrni: Kutine Orgjinale, Celularin, Karikuesin, Kellefat.

Te dhenat me poshte ne Anglisht:

Unlock Phones: Yes
Recording Definition: 1080P
Display Color: Color
Brand Name: Lenovo
Thickness: Normal(>10mm)
Design: Bar
CPU: Quad Core
Cellular: WCDMA
Display Resolution: 1280x720
Touch Screen Type: Capacitive Screen
Display Size: 5.3
Lenovo Model: S860
SIM Card Quantity: Dual SIM Cards
Release Date: 2014
RAM: 1G
Band Mode: 2SIM/Dual-Bands
CPU Manufacturer: MTK
Back Camera: 8MP
Front Camera: 1.6MP
Talk Time: Up to 5 hours
ROM: 16G
Operation System: Android
Feature: GPS Navigation,Email,FM Radio,MP3 Playback,Touchscreen,Bluetooth,Wi-Fi,Memory Card Slots,Video Player,Gravity Response,Front Camera,Message,HD Video Player,GPRS
Battery Type: Detachable
Battery Capacity(mAh): 4000
Camera Type: Front & Back Camera
Language:English,Russian,German,French,Spanish,Polish,Portuguese,Italian,Turkish,Norwegian,Chinese
Size: 149.5mm x 77mm x 10.3mm
Screen LCD Type: IPS
is_customized: Yes

Emaili im eshte: agroni5000@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim